Petter er tilbake i FK Toten

Vi i FK Toten er veldig fornøyd med at Petter Senstad har takket ja til å bli med i trenerteamet rundt A-laget vårt den kommende sesongen. 

Petter har som de fleste vet lang erfaring som spiller for lokale klubber på Toten og Gjøvik. Han startet med fotball i Kapp IF, var i ungdomsårene i FK Toten og til slutt Gjøvik-Lyn, før han gikk til Raufoss der han var en viktig brikke på A-laget i en rekke sesonger. 

I 2018-sesongen var Petter tilbake i Gjøvik-Lyn, før han i 2019 hadde en sentral rolle da FK Toten rykket opp til Norsk Tipping-ligaen. Denne sesongen har Petter stått i Gjøvik-Lyn, men som kjent uten at det har blitt noen kamper.

Petter går nå inn i en rolle som assistenttrener for A-laget vårt, i et team med Pål Tallerud som hovedtrener, Audun Solheim som spillerutvikler/assistenttrener, Gjermund Østby som keepertrener og Øyvind Pedersen som fysisk trener. Med andre ord et meget solid trenerteam på plass foran den første sesongen vår i Norsk Tipping-ligaen.

Velkommen tilbake til FK Toten, Petter!